You are currently browsing the fansite in: English.
Polish
English
Replies
34
Language
PL
Status
Open
Pinned
No

Koroś

Koroś (User) (2 threads, 60 posts) posted 12 years ago (108408h)
Cezet ty to jesteś łeb. Swoje postacie trapujesz xD
Do you like the post?

Cezet

Cezet (User) (3 threads, 120 posts) posted 12 years ago (108408h)
Koroś wrote: Cezet ty to jesteś łeb. Swoje postacie trapujesz xD
sory zlapales mnie miszczu ;[
Do you like the post?

PrincessWoona

PrincessWoona (User) (22 threads, 490 posts) posted 12 years ago (108406h)
Umiesz oszukiwać system i takich jak Ty potrzebują w "podziemiu" :)
Daje plusa!
Nie poddawaj się, ciśnij w góre.
Signed,
PrincessWoona
Do you like the post?

Advantage

Advantage (User) (14 threads, 345 posts) posted 12 years ago (108391h)
Cezet nie przestaje i wali ludzi mlotem dalej,
Cezet się nie poddaje i levele wbij stale,
Cezet to jest gracz i chluba Rooka,
A nie jakieś Master Slayer, co Cezet ma go za nooba,
Cezet chluba Polski, Szwe Armia nigdy nie odpuści,
Szwe Armia jest gorsza niż Polak czy Ruski,
Pokazuje wrogom gdzie ich miejsce,
Niszczy konkurencje prosząc o więcej,
Jego moc to Szwe ideałów potęga,
Z jego armią każdy gracz wymięka.
Arony sie boją, trapery stoją,
Cezet nie płacze i rośnie w Rookstacie!
Do you like the post?

Citize

Citize (User) (4 threads, 90 posts) posted 12 years ago (108384h)
Szwe armia? Mi wystarczy pionek
Bym zrównał to z gówna poziomem
Poziomem chcesz zabłysnąć?
gdzie ta charyzma, gdzie to wszystko?
Dzieciak z syndromem króla
odnalazł sens istnienia
W grze z której nic się nie ma
Mówię siema, takiemu zachowaniu
Pokiwtuję cie tak, randomie
Idz do lekarza bo okreslasz sie w 3 osobie
Jesteś pionek, prócz levela nie masz nic
Jesteś przejsciowy jak ten pryszcz
Słówa prawdy
tyle razy byłeś martwy
Wielki ban botter przez małe be
Wyjdz na dwór, tylko slonca nie przeraz sie
Wiesz jak jest?
Trzeba umieć się zachować
Bytomska kretynologia,
Przejmij swoje zycie a nie server
Pierdole to wychodzę
nie jesteś Rookgaardu sensem!
Do you like the post?

Cezet

Cezet (User) (3 threads, 120 posts) posted 12 years ago (108365h)
Z góry sry za tekst ale to się nie mieści w głowie człowiek idzie dobić lvl i pada... czekałem 1h po ss zęby od razu nie iść expic bo były rano kicki padłem i oczywiście "pro system kicksoftu nie zadzialal" :[[

Awans po raz drugi na 244
Do you like the post?

Advantage

Advantage (User) (14 threads, 345 posts) posted 12 years ago (108365h)
Gratulacje dla kogo? Dla Cezeta. Bo Bytomska Patologia się rozprzestrzenia. Oby tka dalej Cezik!
Do you like the post?

Cezet

Cezet (User) (3 threads, 120 posts) posted 12 years ago (108365h)
To łapcie jeszcze coś od moich elite kozakow
Do you like the post?

Pixiak

Pixiak (User) (51 threads, 522 posts) posted 12 years ago (108284h)
Dawaj do 200 :) Ładnie lecisz z lvl :D



Gardor ;)
Do you like the post?

Cezet

Cezet (User) (3 threads, 120 posts) posted 12 years ago (108264h)
Szwe Guard troche napisy nie wyszły ale na local chacie sa ;)

Sklejka
Do you like the post?

Leśny

Leśny (User) (3 threads, 14 posts) posted 12 years ago (108264h)
Gratulacje i powodzenia w szerzeniu patologii na całym świecie
Do you like the post?

Ven

Ven (User) (8 threads, 295 posts) posted 12 years ago (108261h)
Gratuluję :) Dużo masz charów 150+ lvl na Mainie?
Do you like the post?

Aurox

Aurox (User) (15 threads, 766 posts) posted 12 years ago (108261h)
Gratuluję. Kharsek już się pewnie nie może doczekać, kiedy go na rooku dogonisz^^
Do you like the post?

Cezet

Cezet (User) (3 threads, 120 posts) posted 12 years ago (108244h)
UWAGA SZWE AZURA ODSZEDŁ Z RODZINY SZWE ARMII ŻYCZĘ MU WIELU SUKCESÓW I NOWEJ HISTORII WSPANIAŁEJ NA ROOKU :)

@Ven
za dużo byś chciał wiedzieć... ;]

Awans
Do you like the post?

Lady Ariadna

Lady Ariadna (User) aka Cinnamon Paw (95 threads, 1501 posts) posted 12 years ago (108243h)
Jak to co to? :O
co się stało z szwe azura?
Do you like the post?
Showing 16 to 30 of 35 results
In the last 15 minutes, 0 unique users visited the fansite, including 0 logged in.