Advantage (User) (14 threads, 345 posts) posted 12 years ago (108391h) Cezet nie przestaje i wali ludzi mlotem dalej,
Cezet się nie poddaje i levele wbij stale,
Cezet to jest gracz i chluba Rooka,
A nie jakieś Master Slayer, co Cezet ma go za nooba,
Cezet chluba Polski, Szwe Armia nigdy nie odpuści,
Szwe Armia jest gorsza niż Polak czy Ruski,
Pokazuje wrogom gdzie ich miejsce,
Niszczy konkurencje prosząc o więcej,
Jego moc to Szwe ideałów potęga,
Z jego armią każdy gracz wymięka.
Arony sie boją, trapery stoją,
Cezet nie płacze i rośnie w Rookstacie!