We're sorry but Rookie.com.pl doesn't work properly without JavaScript enabled. Please enable it to continue.
Blog
Library
Forums
Users
Rookstat
Calculators
Images
Fansite Item
Account
You are currently browsing the fansite in:
English
.
…
...
Replies
17
Language
PL
Status
Open
Pinned
No
Freszol
(User)
(
40
threads,
761
posts) posted 12 years ago (104293h)
Oprócz mnie oczywiście :)
Do you like the post?
0
lunacamille
(User)
(
0
threads,
1
posts) posted 5 years ago (47690h)
OSU jest bardzo fajną grą. Uwielbiam grać w The Osu! Warto kupic Osu Tablet XP-Pen Star G430S. pióro jest lekkie a chęci do gry mi nie brakuje .
Do you like the post?
0
Louis
(User)
(
0
threads,
8
posts) posted 2 years ago (17675h)
Grałem w to w 2011 roku. Byłem top 1 na świecie w Sabrina - Everytime we touch (Nightcore). XDDD
Do you like the post?
0
Showing
16
to
18
of
18
results
1
2
In the last 15 minutes,
0
unique users visited the fansite, including
0
logged in.