Stiwi Łonder (User) (44 threads, 708 posts) posted 12 years ago (106118h) mowicz
1. Zmień ton.
2. Jeżeli już mowa o robieniu czegoś na siłę. My sobie tutaj tylko spokojnie rozmawiamy, a nagle wbijasz ty i właśnie na siłę próbujesz nam wmówić, że tylko twoje poglądy są prawidłowe.
3. W Tibię gram tylko w wolnych chwilach, czyli przeważnie wieczorami. Moje życie prywatne ma się bardzo dobrze. Każdy ma inny sposób na relaks. Jeden pije alkohol, a drugi sobie spokojnie gra.
4. Zdecydowanie bardziej wolę sobie pozabijać króliczki, niż patrzeć jak maszynka wbija poziomy. Jeśli jesteś taki sceptycznie nastawiony, to co w ogóle jeszcze robisz na tym forum?
5. Pozdrawiam i już nie odpiszę. Jakoś ostatnio nie lubię się kłócić, a widzę, że z tobą się nie da luźno rozmawiać.