FFF (User) (34 threads, 1993 posts) posted 12 years ago (105206h) Ja grałem i czasem gram w to co Scientist, tylko że gra się nazywa "Achtung die curve". <polecam>
Counter strike 1.6
kurnik.pl > kalambury, szachy, makao, pan, mahjong, tysiąc, kółko i krzyżyk.
Little Fighter 2
LA a Ty w co grasz?